خدمات لیزینگخدمات لیزینگ
واسپاری محصولات سایپا - خرداد ماه
 

شرايط ثبت نام :

1- حداکثر زمان ثبت نام قطعی در سامانه 12/خرداد/97 و حداکثر مدت ارسال مدارك متقاضيان واجد شرايط عضو صندوق ذخيره فرهنگيان از استانها حـداكثـر تـا تـاریخ 19/خرداد/97 مي باشد که به هیچ عنوان قابل تمدید نمی باشد.
2- هر یک از متقاضیان می بایست مبلغ پیش پرداخت را از طریق درگاه اینترنتی به حساب شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان واریز و ثبت نام خود را تکمیل و از واریز فیش بانکی خودداری نمایند.
3- قیمت خودروها بر مبنای قیمتهای جدید خودروساز و به صورت علی الحساب بوده و ملاک محاسبه قیمت قطعی خودرو و هزینه های جانبی ، مبلغ مندرج در فاکتور فروش شرکت سازنده خودرو می باشد.
با توجه به نوسانات ارز و مطابق روال سنوات گذشته در صورت افزایش قیمت خودروها توسط خودرو ساز مبلغ مربوطه به وام متقاضی اضافه خواهد شد.
4- با توجه به مفاد قرارداد منعقده و رویه جاری شرکت خودروساز ، تحویل خودرو از طریق نمایندگیهای مجاز شرکت فروشنده فقط در مراکز استانها و یا شهرستان حسب مورد خواهد بود.
5- همکاران محترمی که عضو صندوق ذخیره فرهنگیان می باشند و تا انتهای سال 90 از تسهیلات خودرو استفاده و بدهی خود را تسویه نموده اند می توانند مجدداً از خدمات شرکت لیزینگ و رفاه فرهنگیان بهره مند گردند.
متقاضیان محترم میتوانند با انتخاب گزینه مربوط به بیمه بدنه در زمان ثبت نام اینترنتی با استفاده از تخفیف ویژه بیمه معلم ، نسبت به خرید بیمه بدنه اقدام نمایند .

تذکر بسیار مهم

پرداخت پیش پرداخت فقط از طریق سامانه ثبت نام اینترنتی و به صورت آنلاین می باشد. از واریز وجه نقدی به حساب های این شرکت جداً خودداری کنید.

برای دریافت کدکاربری و رمز عبور جهت ثبت نام خودرو ، به اداره رفاه منطقه مراجعه نمایید.


دریافت فاکس ایت ریدر شرایط لیزینگ
 
 
صفحه اصلی  
 
مفاهیم لیزینگ  
 
خدمات  
 
ثبت نام اینترنتی  
 
درباره ما  
 
سوالات متداول  
 
ارتباط با ما  
 

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان